אודות

טלי נחמיה - עו"ד מומחית לדיני משפחה ומקרקעין

SH_G8581
  • מומחית לדיני משפחה, ירושות וצוואות.
  • מתמחה בליווי נשים נפגעות אלימות במשפחה לסוגיה השונים.
  • בעלת ארבעה תארים אקדמיים: תואר ראשון במשפטים(חברה בלשכת עורכי הדין), תואר שני במשפטים, תואר ראשון במדעי החברה והרוח, תואר שני במדע המדינה, התמחות בלימודי דמוקרטיה בין תחומיים.
  • חוקרת במסגרת ביה"ס לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית באוניברסיטה העברית בהקשר לממשק שבין עולם המשפט לשירותי הרווחה.
  • עוזרת הוראה בקורסים  לתואר שני בפקולטה למשפטים.
  • בעברי הכשרתי מתמחים לבחינות לשכת עוה"ד.
  • מתנדבת במקלט לנשים נפגעות אלימות.
  • מובילה שינויים חברתיים מהפרט למעלה.
  • מובילה א/נשים לשינוי פנימי ולצמיחה אישית מחודשת באמצעות ליווי משפטי משתף ומעצים וחזרה לתפקוד מיטבי ממצב משברי משמעותי.
 

נעים להכיר,

אני טלי, אמא לשלושה בנים בוגרים.

מאז ומעולם ידעתי שאהיה עורכת דין.

אני עורכת דין ומגשרת בתחום דיני המשפחה לרבות צוואות וירושות ומקרקעין.  דיני משפחה הם אחד התחומים הדורשים בקיאות כמעט בכל תחומי המשפט: הוצאה לפועל, חברות, מיסוי ועוד. לאורך השנים צברתי ידע וניסיון רב בתיקים מורכבים המערבים גם תחומי משפט אלו לרבות ידע מהעולמות הטיפוליים והרגשיים.

על מנת שאוכל לייצג את לקוחותיי על הצד הטוב ביותר, השתתפתי בהשתלמויות רבות מטעם לשכת עורכי הדין דרכן ליקטתי ידע רב.

באמצעות הליווי המשפטי שלי, המבוסס על גישת המשפט השיתופי והטיפולי, אני מספקת ללקוחותיי גב משפטי ומלווה אותם יד ביד לאורך ההליך כולו.

תהליכים משפחתיים

אלו תהליכים מורכבים וטעונים. פעמים רבות ישנה תחושה שמדובר בשברו של חלום ממש ולעתים בהתרוממות רוח של ממש הדורשת תכנון מוקדם ומוקפד כגון הורות משותפת ורכישת דירה. החלטות גדולות בחייו של אדם.

לכן, במקרים מסוימים, אני מובילה את לקוחותיי לישוב המחלוקות בדרכי שלום באמצעות הליך של גישור מתוך אמונה עמוקה בדיאלוג ובצורך שלנו כבני אדם להחליט מה יקרה בחיים שלנו, איך ומתי. עם זאת, ישנם מקרים בהם לא ניתן להגיע להסכמות בהליך של גישור במקרים אלו, אני מתייצבת לצד לקוחותיי ונלחמת ביחד איתם, ביד רמה, להגנה על זכויותיהם.

אני מודעת לכך שהחלטות משפחתיות עלולות להיות הרות גורל. כך גם, סכסוכים משפחתיים יכולים להיות טעונים מאד, הן סכסוכי גירושין והן סכסוכי ירושה, ועל כן אני משתדלת לתת ללקוחותיי מענה מהיר ככל האפשר.

אני אוהבת את מקצוע עריכת הדין, ומאמינה באמת ובתמים שעולם המשפט הוא אחד מתחומי הדעת היפים שיש.

אני פועלת מתוך שליחות אמיתית וזוכה לסיפוק רב ופידבקים שנותנים לי את הכוח להמשיך.

דילוג לתוכן