תחומי התמחות

"כל המשפחות דומות זו לזו, אך המשפחות האומללות – אומללות כל אחת על פי דרכה"

("אנה קרנינה", טולסטוי)

תחומי ההתמחות בהם ניתן לקבל יעוץ וסיוע משפטי

דיני המשפחה הם ענף משפטי רחב היקף, המשיק לתחומים משפטיים נוספים כגון דיני ירושות וצוואות, חוזים, מקרקעין, הוצאה לפועל ועוד.
תיק בדיני משפחה נתפר לפי מידות הלקוח "Custom Made", משכך, משרד העוסק בדיני משפחה חייב לאפשר תחת קורתו, טיפול משפטי מקיף למשפחה הפונה לייעוץ או זקוקה לייצוג.

משרדה של עו"ד טלי נחמיה הוא "'One Stop Shop". עוה"ד טלי נחמיה מטפלת בכל תיק באופן אישי, מתוך גישה מאפשרת ומכילה. זו היא המטרה לשמה הוקם המשרד וזהו הליווי המקצועי לו זוכה חוג לקוחותיה.

טלי נחמיה, עורכת דין ומגשרת בתחום דיני המשפחה והגירושין, צוואות וירושות, בקיאה בתחומים נוספים המשיקים לתחום במידה זו או אחרת, כגון מקרקעין והוצאה לפועל.

הליך גירושין

לפי הסטטיסטיקה בישראל, זוג אחד מתוך שלושה זוגות מתגרש. עם זאת, סגנון החיים, מספר הילדים, השכר והרכוש של בני הזוג, משתנים ממשפחה למשפחה. ולכן, חשוב מאוד "לתפור" לכל זוג או בעצם לכל משפחה את החליפה המתאימה ולהתגרש נכון.

מזונות

מזונות ילדים כפי שיקבע בית המשפט או כפי שתחליטו בהסכם הם לא עניין של מה בכך. מדובר בכספים שישמשו לגידולם וחינוכם של ילדיכם לאורך שנים. ולכן, חשוב שרק עורך דין הבקיא ומעודכן בפסיקה והלכות חדשות ינהל את התיק.

משמורת

למרות שהילדים המשותפים לא נטלו חלק בהחלטת ההורים להתגרש, בעל כורחם הם צד להליך. ההחלטה בדבר משמורת הילדים והסדרי הראיה היא החלטה שמשליכה לא רק על הזוג אלא קודם לכן על הילדים. ועל כן, מעבר לחשיבה המשפטית נדרשת מחשבה מעמיקה לגבי טובת הילדים.

הסכמים

הסכמים יש לכבד. ועל כן, אין להקל ראש בעריכת הסכם שכן, הפרת הסכם גוררת סנקציה לצידה ומובילה לפניה לערכאות משפטיות. משכך, ישנה חשיבות רבה לעריכת ההסכם על כל סעיפיו על ידי עורך דין המכיר את התחום המשפטי על בוריו.

גישור

הליך הגישור הפך בשנים האחרונות לכלי המועדף לפתרון משברים, על ידי צדדים שנקלעים לסכסוך. להליך הגישור יתרונות רבים: מהיר, יעיל, זול יותר וודאי. זוהי דרך של הידברות וניסיון להגיע להסכמות מתוך רצון חופשי.

צוואות וירושות

"רצונו של אדם כבודו". האומנם? סכסוכי צוואות וירושות, הם סכסוכים קשים שאת חלקם ניתן למנוע מבעוד מועד. לעיתים, מתעורר צורך לבחון האם אכן היה זה רצונו של המנוח.

ייפוי כוח מתמשך

מה יהיה איתנו אם חלילה נהפוך ללא כשירים משפטית, שכלית, מוגבלים פיסית או שיבצר מאיתנו לקבל החלטות? האם נוכל להחליט כיצד יראו חיינו בעתיד אם נגיע חלילה למצב הזה? כן. באמצעות ייפוי כוח מתמשך.

מקרקעין

רכישת דירה היא בד"כ העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בנעשה בחיינו. זו היא עסקה מורכבת וטמונים בה סיכונים רבים. ולכן, עסקאות מקרקעין לא מבצעים בלי ליווי משפטי מקצועי וזאת כדי לא לסכן את הכספים הרבים שהושקעו ברכישת הנכס.